Állásajánlat: Műszaki Vevőszolgálati Vezető / Fejér megye

Állásajánlat: Műszaki Vevőszolgálati Vezető
Hivatkozási szám: MUSZAKIV-0518

Több évet töltött el már el műszaki szakterületen? Szívesen foglalkozna új termékekkel vagy vállalna nagyobb felelősséget? Ha eddig nem volt lehetősége kibontakozni, nem ijed meg a felelősségtől és kihívásoktól, továbbá magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik Önt keressük!
Partnerünk több mint 20 éves múltú, Kelet- és Közép-Európa vezető klíma nagykereskedelmi cége, amely világszínvonalú gyártókat képvisel. Versenytársaik között iránymutatóak: a hazai piacon először vezették be az ingyenes kiszállítási és online rendelési rendszert ebben a szegmensben.
Vegye Ön kézbe a vállalat központját, a vevőszolgálati osztály irányítását! Legyen egy motivált és szakértő csapat tagja, amely emberek millióinak hűsítő és komfortos nyári napjait biztosítja, Jelentkezzen! Ha fontos Önnek a stabilitás, magas szakmai színvonal és folyamatos fejlődés lehetősége itt biztosan magára talál!

Feladatok:

  • Légkondicionáló készülékek vevőszolgálati adminisztrációjának vezetése (lakossági és ipari készülékek egyaránt)
  • Egy 4 fős vevőszolgálatai csapat koordinálása
  • Ipari légkondicionáló projektek nyomon követése, beüzemelési munkák adminisztratív nyomon követése
  • Alkatrészraktár koordinálása és alkatrészkészlet optimalizálása
  • Vállalaton belüli kapcsolattartás a társosztályokkal (raktár, logisztika, értékesítés)
  • Saját akadémián partnerek oktatása klímatechnikai területen
  • Riportok készítése a felső vezetés és a beszállítók felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 10 év munkatapasztalat, amelyből több évet műszaki területen töltött
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás (folyamatos kapcsolattartás kínai, koreai és európai szakemberekkel)
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Kiváló koordinációs és szervezőkészség
  • Határozott és felelősségteljes személyiség
  • Precíz, igényes munkavégzés

Előnyök:

  • Műszaki végzettség (pl. klímaszerelői, villanyszerelő vagy elektronikai, épületgépészeti vonalon)
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Épületgépészeti vagy klímatechnikai területen tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és bejárási támogatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Kiemelkedő éves bónusz

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Egyéb információk:

  • Stabil munkahely - piacvezető magyar vállalat 23 éves múlttal
  • Nemzetközi kiutazási lehetőség (Kínai, Korea, Európa)
  • Stabil és igényes szakmai csapat (8-10-15 éve itt dolgozó kollégák)
  • Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség: hazai és nemzetközi tréningek, izgalmas projektek
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkavégzés pontos helye: Székesfehérvár – Déli-ipari park (Fejér megye)

Munkatapasztalat:

  • 10 évnél több

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vezetői pozíciók
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser