Állásajánlat: KERESKEDELMI MENEDZSER / Budapest

Állásajánlat: KERESKEDELMI MENEDZSER
Hivatkozási szám: KERESKME-0518

Partnerünk több mint 10 éve sikeresen működő, takarító szolgáltatást nyújtó vállalat.

B2B területen tapasztalatot szerezett, rutinos értékesítő munkatársukat keresik akár azonnali kezdéssel, budapesti csapatukba az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

Feladatok:

  • Takarítási, épülettisztítási szolgáltatások értékesítése, annak előkészítése
  • Piackutatási, igényfelmérési feladatok
  • Szinergiák, partnerkapcsolatok kialakítása szolgáltatókkal
  • Meglévő ügyfélállomány és új ügyfelek kiszolgálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, kereskedelmi, közgazdasági felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Igazolható, minimum 3 év kereskedelmi/ értékesítési tapasztalat, épületüzemeltetési, takarítási, építőipari sales, vagy account tapasztalat előnyt jelent
  • "B" kategóriás jogosítvány, saját gépjármű előnyt jelent
  • Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás
  • Üzletszerű fellépés, megjelenés, professzionális szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Rugalmasság, stressz- és konfliktuskezelő képesség
  • Készség szintű Office használat
  • Precizitás, fegyelmezett és önálló munkaszervezési készség

Előnyök:

  • Saját kiépített ügyfélkör 500 m+ árbevételű cégek körében
  • Senior kereskedelmi manageri tapasztalat
  • Eredmény-orientált gondolkodásmód
  • Precíz adminisztrációra való affinitás
  • Projekt menedzsment terén szerzett tapasztalat
  • Marketinges tapasztalat, készség
  • Angol és német nyelv szóbeli és írásbeli készség szintű használata
  • Grafikus szoftverek készség-szintű használata

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett állás, fix fizetés és teljesítményarányos jutalék-rendszer
  • Rugalmas munkavégzés: irodai és home office munkalehetőség
  • Mobiltelefon, számítógép, gépjármű használati lehetőség megállapodás szerint
  • Meglévő ügyfélkör átadása és ápolása
  • Gyors előmeneteli lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő

Pozíciószint:

  • Beosztott