Állásajánlat: WEBSHOP/ADATBÁZIS MANAGER

Hivatkozási szám: MSTOPNHZ-0514

Megbízónk egyszemélyes cégből, közel egy évtized alatt Magyarország piacvezető kosárlabda termékekkel foglalkozó üzletévé vált. Titkuk a szakértelem és hozzáállás. Nekik ez nem munka, inkább hobbi.

Csapatukba keresünk

WEBSHOP/ADATBÁZIS MANAGER
pozícióba kollégát.

Ha szeretnél barátok közt dolgozni, az alábbi feladatokat bízzuk rád:
  • webshopunk teljeskörű adminisztrációs feladatainak ellátása
  • webshopban található termékek ismertetőjének folyamatos frissítése
  • képek feltöltése
  • webshopban található termékek listájának folyamatos karbantartása
  • adatbázis kezelése
  • grafikák, bannerek feltöltése

Elvárások:
  • Octopus, SAP rendszerek logikájának ismerete
  • MsOffice excel magabiztos használata,függyvények kezelése
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás személyesen, telefonon és írásban egyaránt
  • fiatalos lendület és hozzáállás
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:
  • sneakerek és kosárlabda ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • fiatal tulajdonosi kör és vezetés.
  • jókedvű, lendületes csapat.
  • belvárosi munkahely
  • versenyképes bér
  • sok-sok sportcipő

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal és a fizetési igényed megjelölésével!

Hasonló pozícióink

GRAFIKUS/WEBDESIGNER