Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTŐ / IRODAVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOLMUZ-0513

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai nagykereskedelmi cég, miskolci telephelyére keres

ÉRTÉKESÍTŐ, IRODAVEZETŐ
pozícióba új munkatársat.

Fő cél: értékesítési,üzemeltetési, pénzügyi feladatok ellátása, kollégák munkájának koordinálása és segítése.

Főbb feladatok, munkák:
  • Számlázással kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Készletkezelés, készletgazdálkodás
  • Értékesítés segítése, aktív részvétel az értékesítésben
  • CRM rendszer naprakész kezelése
  • Egyéb eszközök beszerzése
  • Iratok naprakész kezelése
  • Értékesítési ügyintézők és a raktárvezető munkájának koordinálása
  • A raktári és szállítmányozási terület koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • MS Office ismeretek
  • Jó szervezőkészség, önállóan munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Szakmai kihívásokkal teli, önálló munka szakmai támogatással
  • Kitűnő munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Miskolc

Munkaidő:
  • H-CS: 7-16 óráig, P: 7-15 óráig

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igényed megjelölésével!