Állásajánlat: Bérszámfejtési-munkaügyi specialista és csoportvezető / Jász-Nagykun-Szolnok megye

Állásajánlat: Bérszámfejtési-munkaügyi specialista és csoportvezető
Hivatkozási szám: BERSZAMF-0506

Bérszámfejtési területen legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezik? Otthonosan mozog a munkaügyi kérdésekben is? Eddig szolgáltatói területen dolgozott, de szívesen belelátna esetleg egy termelővállalat bér- és munkaügyeibe?
Ha szeretne karrierjében előrelépni és szakértőként átadni mások számára tudását és szívesen koordinálna munkacsoportot is Önt keressük!
Partnerünk svájci anyacéggel rendelkező járműgyártó vállalat. 28 országban emberek milliárdjai utaznak az ő általuk gyártott, innovatív, csúcstechnológiás járműkoncepciókon. A vállalat piacvezető szerepet tölt be, jelenleg stratégiai és szervezeti bővülés zajlik, ahol több új gyártócsarnokkal is növekedtek. Munkavállalóiknak rendkívül széleskörű juttatási csomagot kínálnak, szakemberek részére továbbá költözési támogatással is tudnak segíteni!
Már csak egy kiváló szakmai vezető hiányzik bér- és munkaügyi csoportjuk éléről, legyen Ön, az aki kézbe veszi ennek a világhírű vállalat osztályát, Jelentkezzen!

Feladatok:

  • Munkaviszony létrehozásával és megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés koordinálása
  • Munkaügyi adminisztráció, dokumentációs rend teljességének felügyelete
  • Bérszámfejtési és tb ügyintézési folyamatok ellenőrzése, validálása 600 fős szervezetben (munkaszerződéses és kölcsönzötti állomány)
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások elkészítése, hatósági kapcsolattartás
  • Területre vonatkozó folyamatleírások és belső szabályozások készítése
  • Auditok, ellenőrzések során a terület képviselete, jelentések készítése
  • Javaslattétel a terület fejlesztésére folyamat- és hatékonyságnövelés terén

Elvárások:

  • Legalább középfokú bér-, és tb ügyintézői szakképesítés vagy felsőfokú preferáltan gazdasági/HR/közgazdász végzettség
  • (mindkettő megléte előnyt jelent)
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Naprakész ismeretek bérszámfejtési, tb és munkaügyi kérdésekben
  • Kommunikációképes, legalább B1 szintű német vagy angol nyelvtudás (bármelyik nyelvtudással betölthető a pozíció)
  • Proaktív szemlélet és részvétel a terület fejlesztési projektjeiben
  • Cél- és feladatorientáltság, folyamatszemlélet
  • Önállóság és határozott döntéshozatal

Előnyök:

  • Vezetői tapasztalat bér vagy munkaügyi területen
  • Termelővállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő havi bérezés + havi teljesítményprémium
  • Well-being juttatások: ingyenes masszázs-, úszás- és gerinctorna lehetőség, konditerem használat
  • Költözés esetén lakhatási támogatás
  • Medicover magánegészségügyi csomag
  • Étkezési támogatás a cégnél és helybeni kiváló étkezési lehetőség
  • Vásárlási kedvezmények környező cégeknél
  • Ingyenes nyelvoktatás

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információk:

  • Modern, tiszta és korszerű munkakörnyezet az európai vasútipar, világszintű, piacvezető gyártócégénél
  • Rugalmas munkaidőkeret
  • Munkavégzés konkrét helye: Szolnok
  • Nyitottság esetén relokációnál költözési támogatásra van lehetőség.

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati javadalmazás

Pozíciószint:

  • Beosztott