Állásajánlat: ÉPÍTÉSVEZETŐ (Speciális mélyépítés)

Hivatkozási szám: MSTOEPIT-0506

Ügyfelünk több mint 20 éves múlttal rendelkező vállalat.Tevékenységük speciális mélyépítési munkálatok kivitelezése, acél- és betoncső sajtolás, útfelbontás nélküli csőfektetés, irányított fúrás, csőroppantás és mikroalagút fúrás.

Csapatuk új tagját keressük

ÉPÍTÉSVEZETŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • 80 %-ban helyszíni munkálatok irányítása, koordinálása
  • 20 %-ban irodai, operatív feladatok ellátása
  • Munkavégzéshez szükséges tárgyi és személyi feltételek nyomon követése, igény esetén pótlásának koordinálása
  • A cég mindennapi munkája során alkalmazott speciális mélyépítéssel foglalkozó technológia teljes körű elsajátítása, berendezések kezelésének teljes körű megismerése
  • Az irányítása alá tartozó munkatársak és feladatok folyamatos ellenőrzése, számonkérése
  • Kapcsolattartás külső szervekkel, személyekkel, alvállalkozókkal
Elvárások:
  • Gépész vagy mélyépítő szakirányú középfokú végzettség, előny gépészmérnök/építőmérnök/bányamérnök végzettség
  • Legalább 2-3 év releváns építésvezetői tapasztalat mélyépítés területén
  • Magas szintű gépészeti és műszaki felkészültség, jó műszaki érzék (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése, műszaki megoldások irányítása)
  • Mobilitás, utazási hajlandóság a telephely és a munkaterületek között
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Állandó lakhely Zirc vagy vonzáskörzete vagy költözési hajlandóság
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő juttatási csomag- Alapbérezés mellett projekt alapú bónusz
  • Céges autó
  • Egy év után tulajdonrész szerzés lehetősége
  • Költözés esetén lakhatás biztosítása
  • Betanulási lehetőség, szakmai képzések biztosítása
  • Stabil céges háttér
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
Munkavégzés helye:
  • Veszprém megye, Zircen van a központ, országos munkavégzés
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű, szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!