Állásajánlat: ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS (részmunkaidőben)

Hivatkozási szám: MSTOASSZ-0505

RÉSZMUNKAIDŐS ÁLLÁSLEHETŐSÉG!!!

Partnerünk közel húsz éve van jelen Magyarországon a piacvezető IGV Group hivatalos forgalmazójaként és más olasz felvonógyárak márkaképviseleteként. Szerte az országban több száz projektjük valósult meg az évek során, melyek között felvonók, homeliftek, teherliftek, ételliftek és akadálymentesítő berendezések is szép számban megtalálhatók. Csapatukba keresünk új munkatársat

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS
pozícióba.

Elvégzendő feladatok:
  • Ügyvezető napi munkájának támogatása
  • Programok, találkozók szervezése és nyomon követése
  • Vezetői naptár kezelése
  • Megbeszéléseken, értekezleteken történő részvétel, jegyzőkönyv készítése
  • Határidők, projektek figyelemmel kísérése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Szerződések adminisztrációja
Elvárások, amelyek szükségesek a pozíció betöltéséhez:
  • AKTÍV KOMMUNIKÁCIÓ KÉPES OLASZ NYELVTUDÁS FŐLEG SZÓBAN
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat; ügyintézésben való jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet,Outlook)
  • Modern online keresési módszerek alkalmazásában való jártasság (pl. LinkedIn, Facebook)
  • Magas szintű kommunikációs és problémamegoldó készség
Előnyök:
  • Angol nyelvismeret
Munkaidő:
  • Napi 4 óra (rugalmas beosztásban)
Munkavégzés helye:
  • Budapest III. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen frissített önéletrajzával rendszerünkön keresztül!