Állásajánlat: IT ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ HELYETTES

Hivatkozási szám: ITUZEMVH-0504

Megbízónk 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője.

Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

Informatikai csapatunk bővítése miatt keressük új munkatársunkat a következő pozícióba:

IT ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ HELYETTES
(Budapest XIII.)

A Te feladataid:
  • Az IT Üzemeltetési Vezető aktív, operatív helyettese szakmai feladatokban és a 25 fős csapat vezetésében
  • Szakértői csapat szakmai támogatása, fejlesztése, motiválása
  • A vállalat teljes körű IT üzemeltetési folyamatainak biztonságos működtetése
  • Az informatikai rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • IT üzemeltetési területet érintő projektekben való részvétel, koordinálás
  • IT beszerzések, tenderek lebonyolításában való aktív közreműködés
  • Szoros együttműködés a cég társosztályaival
  • ITIL alapú működés biztosítása
Amit Tőled elvárunk:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 5 éves IT üzemeltetési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Magasszintű Microsoft szerver és kliens területen szerzett tapasztalat
  • Strukturált hálózati ismeretek (VLAN, VPN, tűzfal, útválasztók, proxi, stb.)
  • MSSQL adatbázis üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • ITIL üzemeltetési gyakorlat
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Hyper-V)
  • Magas rendelkezésre állású technológiák ismerete (HA)
  • Proaktivitás
  • Szolgáltatói szemléletű üzemeltetés
  • Angol nyelvtudás előny
Amit Neked kínálunk:
  • Versenyképes jövedelmi csomag
  • Professzionális, innovatív környezet
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Felelősségteljes munkakör
Vigyázunk egymásra, ezért a kiválasztást online intézzük (pl.: Skype interjú)

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!