Állásajánlat: SZOFTVERFEJLESZTÉSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: SZOFTFVE-0504

Megbízónk 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője.

Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.
Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkkel a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számítunk. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezünk, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk a munkatársaknak.

Szoftverfejlesztési csapatunk bővítése miatt keressük új vezető munkatársunkat a következő pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTÉSI VEZETŐ
(Budapest XIII.)

A Te feladataid:
  • A cég kiemelt, stratégiai szoftverfejlesztéseinek irányítása
  • Saját fejlesztésű ERP rendszer komplex moduljainak bővítése, integrálása
  • Pénzügyi, kereskedelmi, logisztikai, HR és egyéb folyamatok automatizálása
  • Proaktív kapcsolattartás a megrendelővel és a társterületekkel
  • Projektszemléletű működés magas szintű megvalósítása
  • 10 fős csapat irányítása projektvezetők közreműködésével
  • Vezetői támogatás, motiválás, értékelés biztosítása
Amit Tőled elvárunk:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 5-10 éves szoftverfejlesztői tapasztalat komplex ERP rendszerekben
  • Gyakorlat projektmenedzsment és rendszerfejlesztési módszertanokban
  • Fejlesztői, programozási, SQL ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Középfokú angol nyelvtudás
Amit Neked kínálunk:
  • Kiemelkedő juttatások, céges autó
  • Felelősségteljes munkakör
  • Professzionális munkakörülmények, modern fejlesztői környezet
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos, összetartó, szakmailag magas szinten képzett csapat
Vigyázunk egymásra, ezért a kiválasztást online intézzük (pl.: Skype interjú)

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Hasonló pozícióink

SAP TESTER (SD MODUL)