Állásajánlat: ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTUGYFE-0430

Pályakezdőként olyan lehetőséget keresel, ahol kamatoztathatod nyelvtudásod?
Fontos számodra a rugalmasság, és a szakmai fejlődési lehetőség?

Ügyfelünk folyamatosan fejlődő anyacég, akik több mint 13 éve foglalkoznak online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.
Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.
Csatlakozz hozzájuk ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS pozícióba!

Feladatok:

  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékeinkről (e-mailben és telefonon),
  • Beérkező panaszok kezelése, megoldása (e-mailben és telefonon),
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése / fenntartása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Német VAGY francia VAGY holland nyelvtudás legalább középszinten (B2 vagy annál magasabb),
  • Magabiztos számítógéphasználat,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Vevőorientált fellépés.

Előnyök:

  • További nyelvek ismerete legalább középszinten,
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Cafeteria,
  • Teljes bejelentés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Teljesítményarányos bónusz adható,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület.
Munkaidő: Rugalmas ( 6:00 és 20:00 között elvégezendő, napi 8 órás munkavégzéssel! )
Német munkanyelv esetén a betanítás időszakát követően előfordulhat hétvégi ügyelet, amely home office-ban is végezhető.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük magyar nyelvű önéletrajzzal jelentkezz!