Állásajánlat: VÁLLALATI ÉRTÉKESÍTŐ (SALES HUNTER & COORDINATOR)

Hivatkozási szám: MSTOVALL-0429

Ügyfelünk a SHARE NOW, Európa vezető közösségiautó-megosztója, jelenleg 16 európai városban van jelen közel 14 000 autóval. A SHARE NOW Magyarország (Wallis Autómegosztó Kft.) jelenleg 240 darabos prémium autóflottával (BMW ls MINI) nyújt autómegosztó szolgáltatást lakossági és vállalati ügyfeleknek. Bővülő csapatokba keresünk új kollégát

VÁLLALATI ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.

A Vállalati értékesítő munkakör betöltőjének feladata lesz a SHARE NOW Magyarország autómegosztási szolgáltatásának értékesítése budapesti kis-, közép- és nagyvállalati ügyfelek részére; új ügyfélszerzés valamint a meglévő vállalati ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása.

Feladatok:
  • A SHARE NOW Magyarország vállalati értékesítési stratégiájának és tervének megvalósítása és továbbfejlesztése
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása, igényfelmérés és értékesítés – személyes és digitális csatornákon; a kapcsolatfelvételtől a szerződéskötésig
  • Értékesítési és együttműködési ajánlatok előkészítése, ajánlatok utókövetése és folyamatának menedzselése
  • A beérkező vállalati ügyfélmegkeresések folyamatos magas színvonalú kiszolgálása
  • A meglévő vállalati ügyfelek kiszolgálása és kapcsolattartás
  • Projekt-felelősség a kiemelt együttműködések előkészítésében és megvalósításában, az érintett vállalati társterületek és ügyfél-kapcsolattartók koordinálása
  • Ügyfél-adatbázis kezelése és folyamatos bővítése
  • Ügyfelektől érkező visszajelzések elemzése, fejlesztési terv kidolgozása és megvalósítása
  • Folyamatos folyamatfejlesztés; az értékesítési folyamatok eredményességének és hatékonyságának folyamatos mérése és továbbfejlesztése a vállalat rendszereire építve, a szükséges riportok elkészítése
  • Az értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs kötelezettségek ellátása
  • Aktív, napi szintű együttműködés a társterületekkel
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Min. 3-5 év vállalati ügyfélkörben szerzett szolgáltatás-értékesítési tapasztalat
  • Tapasztalat CRM rendszerek magabiztos használatában
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Elemzőkészség, analitikus gondolkodás
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Word, PowerPoint, Excel, MS Outlook)
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló megoldások/szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Vevőszolgálatban szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Piacképes alapbér mellett mozgóbér
  • Partnerlátogatásokhoz céges autót használhatsz
  • Modern és dimanikusan fejlődő vállalati háttér, szuper csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben Téged is vonz az autómegosztás jövőbemutató, digitálisan működő iparága, erős szakmai ambícióid vannak, és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el részünkre fizetési igényeddel feltüntetve angol vagy magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat!