Állásajánlat: LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: MSTOLOGI-0429

Megbízónk nagy múlttal rendelkező szállítmányozó vállalat. A szállítmányozás teljes területét lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Rendezvénylogisztikai üzletáguk új tagját keressük

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR
pozícióba.

Ha imádsz szervezkedni és rendezkedni (akár a rendezvények helyszínén is)...
Ha nem szeretsz egész nap az irodában ülni, hanem imádod a pörgős, mozgalmas feladatokat...
És szenvedélyed a logisztika...akkor ezt a pozíciót Neked találták ki!

Feladatok:
  • A megrendezett kiállítások koordinálása logisztika tekintetében az igény beérkezésétől egészen a lebonyolításig
  • Ügyfelek részére ajánlat készítése, utó követése
  • Megrendelések kezelése, fuvarszervezés
  • A megbízás lebonyolításának koordinálása a helyszínen
  • Számlázás
  • Reklamációk intézése
  • Koordináció és kommunikáció a társosztályokkal rendezvénylogisztikai és költöztetési feladatokra vonatkozóan egyaránt
  • Az iroda és a rendezvény helyszíne közötti ingázás (Budapest- cég központja között)
Elvárások:
  • Legalább Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat szállítmányozás területén (légi/tengeri/közút)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, hiszen külföldi partnerekkel fogsz kapcsolatot tartani, illetve a szállítmányozás történhet külföldről is
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyon fontos, hogy jó szervezőképességgel, kommunikációval, kreativitással rendelkezz, hiszen egy kézben kell tartanod a megbízásokat projekt szinten
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz igazodó alap bérezés, mellette kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Kiváló munkahelyi légkör, remek, családias csapat, modern irodai környezet
  • Tréningek, képzések biztosítása a munkavállalóknak
Munkavégzés helye:
  • Pest megye, Budapest déli részéhez közel (Iroda) és Budapest (Rendezvény helyszín)
  • Jelentkezéshez küldd el frissített, magyar nyelvű önéletrajzodat!