Állásajánlat: TELEFONOS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (IT terület)

Hivatkozási szám: MSTOTELE-0428

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, akik a kereskedelmi végfelhasználók és ajánlatkérők vezető IT-szolgáltatója.
 A magyar leányvállalat számára keressünk csapatuk új tagját

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS
pozícióba.

Profi telefonos értékesítő vagy és érdekel az IT világa? Akkor ez az álláslehetőség biztosan érdekelni fog...!

Feladatok:
  • Informatikai eszközök értékesítése kis- és középvállalkozások számára telefonon keresztül
  • Új ügyfelek megszerzése hideghívások útján- saját adatbázis használatával
  • Cég kínálatának és a termékpalettájának a bemutatása ügyfelek részére
  • Direct mail és marketing anyagokon keresztül az ügyfelek folyamatos tájékoztatása az aktuális ajánlatokról
  • Kapcsolatépítés IT döntéshozókkal
  • Teljes értékesítési folyamat koordinálása: ajánlatadás, megrendelések kezelése, számlázás, kintlévőségek kezelése
  • Meglévő ügyfelekkel és gyártókkal való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel
  • A véredben van az értékesítés, vagy van már legalább 1 éves tapasztalatod benne
  • Érdekel az IT világa
  • Szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni
Előnyök:
  • Volt már tapasztalatod korábban IT eszközök vagy szolgáltatások értékesítésében
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Felsőfokú végzettséged van
Amit a cég kínál:
  • Az alapbér mellett kiemelkedő mozgóbér jár a teljesítményedért
  • Megtérítik a BKV bérleted költségeit
  • Biztosítják számodra a szakmai képzéseket, tréningeket
  • Fiatalos, családias környezetben végezheted a munkát, ahol garantáltan jól telik a munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület
Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzoddal honlapunkon keresztül!