Állásajánlat: Projektkoordinátor Csoportvezető / Jász-Nagykun-Szolnok megye

Állásajánlat: Projektkoordinátor Csoportvezető
Hivatkozási szám: PROJEKTK-0428

Gyártásban több éves projektmenedzsment tapasztalattal rendelkezik termékbevezetési, termékfejlesztési vagy gyártástervezési osztályon?
Ha nagyobb kihívásokra vágysz és vezetői ambíciókkal is rendelkezel téged keresünk hazánk legegyedibb gyártócégéhez! Ha anyagilag is szeretnél előrelépni itt a svájci háttérnek köszönhetően egy tényleg kiemelkedő juttatási csomag vár!
Partnerünk svájci anyacéggel rendelkező jármű- és berendezésgyártó vállalat. 28 országban emberek milliárdjai utaznak az ő általuk gyártott innovatív, csúcstechnológiás járműkoncepciókon. A vállalat uralja a piacot rövid fejlesztési időkkel, nagyfokú hatékonyságával és egyedi elképzelések megvalósításával. Lépj be te is az igazán nagyok közé és vezesd te a gyártástervezési osztályukat, Jelentkezz!

Feladatok:

  • Jármű gyártási projektek üzleti és műszaki menedzselése
  • Egy 4 fős projekt csapat munkájának koordinálása (3 fő projektkoordinátor + 1 fő gyártáskontroller)
  • A projektcsapat irányításán kívül egyéb felelősségteljes feladatban: az ügyvezető-helyettes feladataiba is besegítesz majd
  • Rövid és középtávú finomhangolt termeléstervezés
  • Vevői igények koordinálása a termelési területekkel
  • Produktivitási mutatók, teljesítményértékelési rendszer fejlesztése

Elvárások:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki/gazdasági végzettséggel
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 5 éves projektmenedzsment munkakörben szerzett tapasztalat (termékbevezetés, termékfejlesztés vagy gyártástervezés irányokban)
  • Erős középfok feletti, aktív angol vagy német nyelvtudással rendelkezel (bármelyik nyelvtudás megfelelő lehet)

Előnyök:

  • Fémiparban vagy autóiparban dolgoztál termelésben
  • Projektmenedzsment területen van szakirányú végzettséged is

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő havi bérezés + havi teljesítményprémium
  • Well-being juttatások: ingyenes masszázs-, úszás- és gerinctorna lehetőség, konditerem használat
  • Költözés esetén lakhatási támogatás
  • Medicover magánegészségügyi csomag
  • Étkezési támogatás a cégnél és helybeni kiváló étkezési lehetőség
  • Vásárlási kedvezmények környező cégeknél

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információk:

  • Külföldi utazási lehetőség Európán belül projektek indulásánál
  • A munkavégzés pontos helye Szolnok
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Home-office lehetőség
  • Vezetői karrierlehetőség az Európa egyik vezető egyedi gyártású cégénél
  • Egy igazán fejlődő és produktív vállalat tagja lehetsz elkövetkező években stratégiai szerepkörbe kerül a cég: folyamatosan növekvő gyártási számok, külföldi gyáregységektől ő vesz át kiemelt funkciókat, 3 új csarnokrésszel bővülő gyáregység, Európában egyedülálló értékű és csúcsteljesítményű technológiák is beszerelésre kerülnek

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint
  • vagy
  • Német Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Csoportvezető/Projektmenedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser