Állásajánlat: SENIOR FUVARSZERVEZŐ / Budapest

Állásajánlat: SENIOR FUVARSZERVEZŐ
Hivatkozási szám: MSTSNRFU-0427

Ügyfelünk magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport. A kezdetektől fogva dinamikusan fejlődik, egyre több megrendelőnek dolgozik, s fokozatosan terjeszkedik. Saját járműparkjukat DAF vontatók alkotják.
Munkájuk során kiváló minőségre és ügyfeleik elvárásainak maximális megfelelésére törekednek. Meglévő kapacitásuk a szolgáltatásaik színvonalát, minőségét, megbízhatóságát garantálja.

A cégcsoport keres megbízható, határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat Nemzetközi Fuvarszervező pozícióba, csapatbővítés céljából.

Feladatok:

  • A diszponens kollégák munkájának napi ellenőrzése,
  • Nemzetközi fuvarok szervezése,
  • Állandó fuvarok szervezése, a felügyelete alá tartozó szállítójárművek vezénylése,
  • Kapcsolattartás, aktív kommunikáció német nyelven a külföldi partnerekkel,
  • Fuvarokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • A szállítmányozási dokumentációk elkészítése, kezelése,
  • Gépkocsivezetők vezénylése, irányítása, ellenőrzése,
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors megoldása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • 4 – 5 év nemzetközi fuvarszervezésben szerzett tapasztalat – Németország és Ausztria piacismerete,
  • TimoCom program kezelésében szerzett gyakorlat,
  • 561/2006 AETR vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályok ismerete,
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, valamely levelező rendszer, Internet)

Előnyök:

  • Speditőr területen kapcsolatrendszer

Juttatások, ajánlat:

  • Nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat,
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, német és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Német Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés

Pozíciószint:

  • Beosztott