LOGISZTIKAI DISZPÉCSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását?

Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat?

Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól!

Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat

LOGISZTIKAI DISZPÉCSER munkakörbe.

Feladatok:

  • A logisztikai terület, valamint a teljes ügyviteli adminisztráció támogatása,
  • Gépkocsivezetők vezénylése, irányítása, ellenőrzése, nemzetközi fuvarok szervezése,
  • A cégvezető által kitűzött vállalati célok megvalósítása,
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors megoldása
  • Kapcsolattartás, aktív kommunikáció német nyelven a külföldi partnerekkel,
  • A szállítmányozási dokumentációk elkészítése, kezelése,
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása, éjszakai áruterítés koordinálása,
  • Részvétel a számlázási folyamatokban.

Elvárások:

  • Magabiztos, középfokú német nyelvtudás,
  • 1-2 év szállítmányozási területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Szakirányú végzettség,
  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Magas fokú terhelhetőség.

Előnyök:

  • 1 – 3 év nemzetközi fuvarszervezésben/diszpécser pozícióban szerzett tapasztalat – Németország és Ausztria piacismerete,
  • TimoCom program kezelésében szerzett gyakorlat,
  • 561/2006 AETR vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályok ismerete,
  • Logisztikai szakirányú végzettség,
  • Speditőr területen szerzett kapcsolatrendszer,
  • Logisztikai piac ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes munkabér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázza meg magyar nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Veszprém megye

Új kihívást keres a karrierjében? Szívesen részt venne egy nemzetközi szállítmányozási üzletág teljes körű fejlesztésében? Rendelkezik legalább 3 éves szakmai tapasztalattal szállítmányozási, valamint üzletfejlesztési területen? Emellett tárgyalóképes az angol/német nyelvtudása is? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, ne habozzon, jelentkezzen a pozícióra, hiszen pont Önt keressük Megbízó partnerünk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: OPERATION DIRECTOR

A hirdetés lejár 21 nap múlva
LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Budapest

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében, olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert: LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Partnerünk dinamikusan fejlődő, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég. Csapatukba keresünk ambiciózus, tapasztalattal rendelkező kollégát KÖZÚTI FUVARSZERVEZŐ pozíció betöltésére. Ha úgy érzed, hogy szívesen lennél egy olyan csapat tagja, ahol egymást segítve végzik a napi feladatokat és néznek szembe a kihívásokkal, ez a lehetőség Neked szól! A napi munkavégzés során az elvárások a közúti fuvarszervezés, az alvállalkozókkal való tárgyalástól a személyes ügyfél- kapcsolattartásig.

A hirdetés lejár 13 nap múlva