Állásajánlat: KUTATÁSI ÉS FEJLESZTÉSI MUNKATÁRS / Heves megye

Állásajánlat: KUTATÁSI ÉS FEJLESZTÉSI MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: RDKUTATO-0331

Partnerünk német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán.

Fejlesztő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

KUTATÁSI ÉS FEJLESZTÉSI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Alkalmazott kutatási projektek tervezése és végrehajtása
  • Vizsgálati, kutatási projekt jelentések önálló elkészítése magas szakmai színvonalon
  • A kutatási feladat végzéséhez szükséges eszközök, berendezések specifikálása csapatmunkában és a megvalósítás koordinálása külső partnerekkel
  • Kooperáció kezdeményezése nemzetközi kutatóhelyekkel
  • Pályázati lehetőségek feltárása
  • Technológiai és tudományos trendek követése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (fizikus, anyagmérnök, vegyész)
  • Anyagtudományi, fémtani és/vagy lágymágneses anyagokkal kapcsolatos ismeretek
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Célorientáltság
  • Ötletgazdag személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes havi alapjövedelem
  • Teljesítménytől függő elérhető extra jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Céges buszjárat, bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Egyéb információk:

  • A rendkívüli helyzetre való tekintettel az interjúk skype-on zajlanak, de a toborzás változatlanul folyamatos.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vegyészmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott