Állásajánlat: GYÁRTÁS TECHNIKUS

Hivatkozási szám: MSTORETD-0326

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

GYÁRTÁS TECHNIKUS

Feladatai:
  • Hibakeresés meghibásodott berendezésekben
  • Karbantartási feladatok elvégzése, termelés támogatás
  • Termelésben található gépek javítása, telepítése
  • Ellenőrző berendezések javítása és beállítása
  • Új berendezések telepítése, üzembe helyezése

Elvárások:
  • Szakirányú középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Tanulási hajlandóság
  • Egy-, vagy több műszakos munkarend vállalása
  • Csapatban együttműködésre és önálló megbízható munkavégzésre való képesség, segítőkészség

Előny jelenthet:
  • Hidraulika vagy pneumatikai rendszerek ismerete
  • Targoncás vezetői engedély
  • Gépkarbantartásban szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható és fejlődő cég
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt pótlékok
  • Negyedéve bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor