Állásajánlat: KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOKERE-0313

Partnerem egy belga tulajdonban levő, hat közép-európai országban is jelen lévő, kimagasló minőségű egészségügyi, babaápolási és kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkoznak.

Családias hangulatú csapatukba keressük új kollégájukat

KERESKEDELMI ASSZISZTENS
pozícióba.

A csapat tagjaként feladatod lesz a 6 országból érkező megrendelések rögzítése és feldolgozása,  adatszolgáltatás, riportok, kimutatások, készítése, partnerekkel történő kapcsolattartás, készletkezelés, kiszállítások nyomonkövetése, számlázás.

Amennyiben rendelkezel legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalattal, nem tévedsz el az Excel világában (PIVOT, Fkeres) és az angolt kommunikációképes szinten használod, akkor Téged keresünk.

Feladatköröd kiemelkedő kommunikációs készséget, probléma megoldó képességet igényel. Fontos, hogy tudj rendszerben gondolkodni és legyél csapatjátékos.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Excel felhasználói szintű ismerete (PIVOT, Fkeres)
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+bónusz)
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet
  • Modern iroda, gyönyörű panoráma
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Margitsziget
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük frissített önéletrajzzal pályázz!