Állásajánlat: HITELEZÉSI MID-OFFICE MUNKATÁRS / Budapest

Állásajánlat: HITELEZÉSI MID-OFFICE MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: MIDOFFIC-0313

Partnerünk egy pénzügyi vállalkozás, budapesti irodájába keresünk új csapattagot az alábbi pozíció betöltésére:

HITELEZÉSI MID-OFFICE OFFICE MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Vállalati és lakosság hitelkérelmekhez kapcsolódó megbízások operációs végrehajtása: ügyletek előkészítése, minősítése, kockázat elemzése, döntésre való előterjesztése
  • Szerződéses anyagok előkészítése, jogi osztállyal történő engedélyeztetése
  • Szerződéssel kapcsolatos feltételek ellenőrzése
  • Hitelakták karbantartása
  • Riport készítése a vezetőség felé a meghatározott módszertan alapján

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség
  • Aktív, releváns hitelezési gyakorlat
  • 1-3 éves tapasztalat pénzügyi területen
  • Jó a problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Precizitás, pontosság

Előnyök:

  • Önálló döntéshozatalra való képesség
  • Nyitott szemlélet
  • Az MS Office programok gyakorlott és magabiztos használata, ügyfél minősítési rendszerek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Csapatépítő tréningek
  • Határozatlan idejű, munkavállalói jogviszony
  • Teljes munkaidős állás
  • Teljes körű szakmai támogatás a betanulásod alatt és után is
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Céges telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával benne BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Elemző
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb

Pozíciószint:

  • Beosztott