Állásajánlat: JUNIOR MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ (OKLEVES VEGYÉSZ, VEGYÉSZMÉRNÖK, VÉGZETT VAGY FOLYAMATBAN LÉVŐ PHD HALLGATÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK - PÁLYAKEZDŐKÉNT IS!)

Hivatkozási szám: MSTOJUNI-0312

Megbízónk a hazai kutató-, minőségellenőrző ipari laboratóriumokat, valamint egyetemi és kutató laboratóriumokat  magas igényeket kielégítő műszerekkel látja el, emellett magas szintű terméktámogatást nyújt a felmerülő speciális vagy egyedi igények kielégítésére.

Családias, kis létszámú csapatukba keressük most az új kollégát
JUNIOR MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.

OKLEVELES VEGYÉSZ-, VEGYÉSZMÉRNÖK, PHD HALLGATÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Az új munkatársat egy szakmailag nagy múlttal bíró mentor fogja támogatni a betanítási folyamat során, ezzel biztosítva a szegmens és a termékkör teljes körű megismerését.

Feladatok:
  • Specializált termékköre vonatkozó ismeretek elsajátítása, meghatározott termékek/berendezések értékesítése (fajlagos felület, porozitás, fajlagos sűrűség, kemiszorpciót vizsgáló készülékek,stb.)
  • Meglévő ügyfélkör látogatása
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • Vevők támogatása a műszaki kérdésekben
  • Árajánlatok kidolgozása
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • Termékmenedzserként az értékesítést támogató anyagok, katalógusok, prezentációk elkészítése
  • Weboldalak frissítése
  • Szakmai konferenciákon való részvétel

Elvárások:
  • Vegyész-, vegyészmérnök MSc
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt – ügyfelekkel való tárgyalások során)
  • B-kategóriás jogosítvány, aktív vezetői engedély
  • Értékesítői szemlélet
  • Magabiztos, határozott kiállás
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete

Előny:
  • PhD vizsga, vagy folyamatban lévő PhD hallgatói tanulmányok
  • Fizika-kémiai/Általános és szervetlen kémiai/Kolloid-kémiai tanszéken hallgatói jogviszony
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat (elsődlegesen hasonló területen, különböző laborok, egyetemek részére)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Internetes konferenciaprogramok ismerete

Amit biztosítanak:
  • Piacképes alapbér + negyedéves jutalékrendszer
  • Személygépjármű magánhasználatra is
  • Családias vállalat, de nagy múltú cég, nemzetközi környezet

Munkaidő:
  • Rugalmas munkaidő hétfőtől péntekig
  • Folyamatban lévő PhD tanulmányok esetén részmunkaidő is szóba jöhet!

Munkavégzés helye:
  • Budapest, Pest megye a központ, de partnerlátogatás során országos munkavégzés
  • Ukrajna és Kazahsztán is az új értékesítőhöz tartozna, így itt is lennének partnerek, akiket éves szinten kellene látogatni

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk jelentkezésedet frissített önéletrajzoddal honlapunkon keresztül!