Állásajánlat: GYÁRI ÜZLETÁGI ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: UZLETAGI-0311

Partnercégünk 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője.

"Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket."

A folyamatos növekedésnek köszönhetően megbízónk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

GYÁRI ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ
(junior)

Feladatok:
  • Árajánlatok készítése partnerek és belsős hálózat részére
  • Alkatrészek azonosítása eredeti gyártói programokban
  • Értékesítési hálózat támogatása szóban és írásban egyaránt

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (autóipari végzettség előny de nem feltétel)
  • Gépjármű szerkezettani ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Román nyelvtudás

Juttatások:

  • Átlag havi bruttó 400.000 Ft kezdő bérezés
  • Betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztik munkavállalóikat
  • Céges mobiltelefon privát célra is használható
  • Évente 2 alkalommal van céges csapatépítő program
  • Korszerű eszközökkel dolgozik partnercégünk (fejlett informatikai rendszer)
  • A jó teljesítmény garancia az előre jutáshoz
  • Kiszámítható és tervezhető prémiumrendszer

Munkavégzés helye:
  • XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!