Állásajánlat: IOS FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTIOSFE-0311

Szeretnél Magyarország egyik legnagyobb mobilfejlesztő cégénél dolgozni?
Van már legalább két év tapasztalatod iOS fejlesztésben?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon.

Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb.

Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra.

Jelenleg bővülés céljából keresnek iOS FEJLESZTŐT budapesti csapatukba.

Feladatok:
  • IOS alkalmazások fejlesztésében való részvétel:

       - terv-és megvalósítási dokumentumok elkészítése,

       - karbantartható forráskódok fejlesztése,

       - feladataihoz kapcsolódó munkamennyiség felmérése és ütemezése,

  • Szaktudásának folyamatos fejlesztése és megosztása,
  • Junior kollégák mentorálása, munkájuk koordinálása,
  • Belső szakmai, szakértői csapatokkal való együttműködés.

Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai végzettség,
  • Minimum 2-3 év iOS fejlesztői szakmai tapasztalat,
  • Swift alapos ismerete,
  • Magabiztos Git flow ismeret,
  • Tapasztalat különböző web szolgáltatásokkal (pl. REST, JSON),
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.

Előnyök:
  • Msc informatikai végzettség,
  • Objective-C alapos ismerete,
  • Cocoapods vagy Carthage ismerete,
  • Viper ismerete,
  • Fastlane ismerete.

Juttatások, ajánlat:
  • Folyamatos szakmai fejlődés, szakmai képzések,
  • Flexibilis munkarend (projekttől függően),
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Modern, fiatalos és innovatív környezet,
  • Agile módszertan várja az új munkatársakat.

Egyéb információk:
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, várjuk frissített magyar önéletrajzod honlapunkon keresztül!

Hasonló pozícióink

JUNIOR PHP FEJLESZTŐ