Állásajánlat: PHP FEJLESZTŐ / Budapest

Állásajánlat: PHP FEJLESZTŐ
Hivatkozási szám: JUNIORPH-0310

PHP FEJLESZTŐK FIGYELEM!

Rendelkezel PHP ismeretekkel?
Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet?
Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy?

Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :)

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

  • PHP fejlesztések: weboldalak, alkalmazások, portálmegoldások
  • Feladatok fejlesztési konvenciók szerinti megvalósítása
  • Együttműködés a rendszerszervezőkkel és a tesztelőkkel

Elvárások:

  • PHP fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat VAGY projektek kapcsán szerzett fejlesztői gyakorlat
  • Adatbázis ismerete (SQL)
  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN, GIT)
  • Tanulás iránti vágy és hajlandóság

Előnyök:

  • Wordpress tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Privát egészségbiztosítás
  • All You Can Move sportkártya
  • Modern irodai környezet
  • Érdekes projektek, látható, közismert végtermék
  • Stabil, fejlődő vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, karrierépítés
  • Junior kollégáknak a cég általi betanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák