Állásajánlat: STRATÉGIAI IGAZGATÓ / Tolna megye

Állásajánlat: STRATÉGIAI IGAZGATÓ
Hivatkozási szám: STRATEGI-0309

Partnerünk Tolna megye egyik meghatározó növénytermesztő, és állattenyésztő vállalkozása, amelynek központja Szekszárd vonzáskörzetében helyezkedik el, de telephely több Tolna megyei településen is található. A cégcsoport fő profilja a növénytermesztés, az így megtermelt alapanyag egy része a saját állatállomány ellátását szolgálja. A kb. 100 főt foglalkoztató társaság Szekszárd és környéke egyik jelentős munkaadójának számít.
Csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

STRATÉGIAI IGAZGATÓ

Feladatok:

  • Együttműködés az igazgatósággal a következő feladatok ellátásában:
  • A cég napi munkájának operatív irányítása
  • Stratégiai tervek elkészítésében való részvétel, éves tervek elkészítése és megvalósítása
  • Adminisztráció, könyvelés felügyelete, vezetése
  • Riportolás a tulajdonos felé
  • Telephelyek működtetésének koordinálása, beszerzési feladatok kontrollálása
  • A tulajdonosi elvárásoknak, valamint a pénzügyi, számviteli és adó jogszabályoknak megfelelően a hatékony társasági gazdálkodás tervezésének, működtetésének, elszámolásának irányítása és koordinálása
  • Beruházások tervezésének koordinálása
  • A társasági költséggazdálkodási folyamatainak ellenőrzése
  • A tárgyalások során a Társaság érdekeinek képviselete, a szükséges dokumentáció és elemzések elkészíttetése
  • A belső kontrollok rendszerének felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves felsővezetői szakmai tapasztalat
  • Felelősséget vállalni tudó és akaró, precíz, megbízható, lelkiismeretes, motiváló személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség /konfliktuskezelő képesség és rugalmasság
  • Agilis, önálló és csapatszintű munkavégzésre való képesség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Jogosítvány

Előnyök:

  • Agrár vagy agrárgazdasági felsőfokú iskolai végzettség
  • Tolna megyei lakóhely (Szekszárd környéke)

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem + Cafeteria
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Igény szerint lakhatásban tudnak segíteni

Munkavégzés helye:

  • Tolna megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!
  • Munkavégzés helye: Várdomb

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Vezetői pozíciók
  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Agrármérnök

Pozíciószint:

  • Felsővezető