Állásajánlat: BESZERZŐ / LOGISZTIKUS

Hivatkozási szám: MSTOLOGI-0305

Megbízónk a magyar élelmiszer kereskedelemben meghatározó szerepet betöltő vállalat. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve.

Csapatukba keresünk most az alábbi pozícióba munkatársat:

BESZERZŐ / LOGISZTIKUS

FELADATOK:
  • Külföldi szállítások teljes körű intézése
  • Külföldi gyártókkal napi szintű kapcsolattartás
  • Nemzetközi árufuvarozás szervezése, kamionok irányítása
  • Fuvarok nyomon követése és ellenőrzése
  • Időkapuk ellenőrzése és foglalása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal és alvállalkozó partnerekkel
  • Együttműködés a társosztályokkal és a raktárral
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven, tárgyalások a beszerzendő áru paramétereivel kapcsolatban, szállítási és fizetési kondíciók egyeztetése
  • Új beszállító partnerek felkutatása, szerződések előkészítése, megkötése
  • Éves beszerzési tervek elkészítése, megvalósítása
  • A vállalatirányítási rendszer napi felhasználói szintű használata
  • Gyártók felé havi forgalmi kimutatások készítése, gyártó Partnerekkel való szoros kapcsolattartás
  • Versenytársfigyelés, piaci trendek követése
  • Elemzések, jelentések készítése
  • EKAER rendszer használata

ELVÁRÁSOK:
  • 2-5 éves beszerzői és logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Határozott, agilis, rugalmas személyiség
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Gyors munkavégzés
  • Excel felhasználói szintű használata
  • Jó és határozott kommunikációs készség

ELŐNYÖK:
  • Német nyelvtudás előny
  • Élelmiszeripar területen beszerzői tapasztalat

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Összetartó, támogató, vidám csapat
  • Céges rendezvények és csapatépítő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, II. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük csatolja frissített önéletrajzát.