Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: MUSZAKIE-0304

Szeretne egy Európában piacvezető multinacionális cég munkavállalója lenni?

Van legalább 3 éves műszaki értékesítésben szerzett tapasztalata?

Rendelkezik aktív középfokú angol vagy német nyelvtudással?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önnek szól!

Mit érdemes tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német cégcsoport folyamatosan fejlődő leányvállalata Szigetszentmiklóson. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Tanácsadás  építészek részére
  • Műszaki egyeztetés, konzultáció kivitelező cégekkel
  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Építkezések bejárása
  • Ajánlatok előkészítése és kidolgozása
  • Szerződések megkötése
  • Részvétel, és előadás szakmai rendezvényeken

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Minimum középfokú végzettség (előny felsőfokú műszaki végzettség)
  • Műszaki termékek területén szerzett legalább 3 éves értékesítői tapasztalat
  • Közvetlen személyiség, határozott fellépés
  • Céltudatos, önálló munkavégzés
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
Mit kínál a cég?
  • Nagy múltú, nemzetközi stabil hátteret
  • Privát célra is használható céges gépjárművet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget - folyamatos képzések belföldön és külföldön
  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezetet

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar ÉS német VAGY angol önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!