Állásajánlat: PLC PROGRAMOZÓ / Székesfehérvár

Állásajánlat: PLC PROGRAMOZÓ
Hivatkozási szám: PLCPROGR-0304

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú, egyedi gépek, berendezések tervezésével és gyártásával foglalkozó vállalat, akik többek között műszaki szolgáltatásokat (mérnöki szolgáltatások, szerelés, karbantartás, javítás) nyújtanak partnereik számára.
Jelenleg bővülő csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba:

PLC PROGRAMOZÓ

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

  • Folyamatirányító rendszer programok fejlesztése, új berendezések gyártásánál és beüzemelésénél
  • Meglévő folyamatirányító rendszerek fejlesztése
  • Hardver eszközök konfigurálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Folyamatirányító rendszerek programozásában szerzett magas szintű tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő, tapasztalatnak megfelelő alapbér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Tervezés/CAD-CAM/Pro-E/Catia
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

LABORTECHNIKUS