Állásajánlat: ÜZEMELTETÉSI OSZTÁLYVEZETŐ / Budapest

Állásajánlat: ÜZEMELTETÉSI OSZTÁLYVEZETŐ
Hivatkozási szám: UZEMOSZT-0303

Partnerünk több száz bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. A cég jelenleg munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

ÜZEMELTETÉSI OSZTÁLYVEZETŐ

Feladatok:

  • Műszaki osztály vezetése, operatív irányítása és ellenőrzése, a műszaki osztályon dolgozó kollégák értékelése
  • A cégcsoport tulajdonában lévő ingatlanok karbantartásának megszervezése
  • Kereskedelmi ingatlanok bérlői igény szerinti kialakítása, alvállalkozók bevonásával
  • Kisebb méretű ingatlanfelújítási munkák irányítása
  • Javítások, beruházások tendereztetésében való részvétel
  • Tervezett és nem tervezett munkálatok szervezése, irányítása, dokumentálása
  • Munkafolyamatok kidolgozása
  • Kalkulációk, kimutatások készítése
  • Műszaki ütemtervek naprakészen tartása, budget nyomon követése

Elvárások:

  • Minimum 5 éves ingatlanüzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Lakóingatlanok kivitelezésében, felújításában szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • Angol nyelvtudás

Előnyök:

  • SAP ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Létesítmény üzemeltetés/karbantartás
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser