Állásajánlat: MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

Hivatkozási szám: MUSZATAN-0303

Erős műszaki affinitással rendelkezik? Szívesen töltene be egy összetett, felelősségteljes munkakört? Határozott karriercéljai vannak és hosszú távú, megbecsült pozíciót keres?

Amennyiben a fenti kérdésekre a válasza IGEN, akkor Önt keressük!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk kis létszámú családi vállalkozás, alkatrész kereskedelemmel foglalkoznak az ipari automatizálás területén. Német és japán piacvezető gyártók termékeit forgalmazzák Magyarországon. Csapatuk bővítése céljából új kollégát keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

Feladatai az alábbiak lesznek:

  • Műszaki tanácsadás
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Árajánlatok készítése, projektek kezelése és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi gyártó partnerekkel
  • Vevőlátogatások, ügyfélakvirálás (országosan, igény szerint - kb heti 1-2 alkalommal)

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítő tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol VAGY német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Mi jár a munkájáért cserébe?

  • Tapasztalatnak megfelelő alapbér (nem mozgóbér!)
  • Év végi bónusz
  • Biztos vállalati háttér
  • Munkába járás költségtérítése
  • Folyamatos tréningek, workshopok
  • Nyelvtanulás, továbbtanulás támogatása
  • Laptop, mobiltelefon
  • Kellemes, tóparti környezet
  • Tervezhető munkaidő: H-CS 8:00-16:00, P 8:00-14:00

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!