Állásajánlat: LABORTECHNIKUS

Hivatkozási szám: MSTOLABO-0226

Megbízónk egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük csapatuk új munkatársát

LABORTECHNIKUS
pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Mindhárom gyártási egység működésének és minőségbiztosítási rendszerének támogatása és szakmai kiszolgálása - minőségellenőrzés
  • Az alapanyagok, gyártásközi és késztermékek mintavétele, minta előkészítése és vizsgálata
  • A mérések során kapott adatok és eredmények rögzítése adatbázisba
  • Kapcsolattartás az egyes részlegekkel
  • A laboratóriumi eszközök, gépek és berendezések dokumentációjának felügyelete, kalibrálási és karbantartási utasítások elvégzése
  • Gyógyszerek, adalékanyagok és veszélyes anyagok előírások szerinti kezelése, tárolása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (vegyipari vagy élelmiszeripari technikusi végzettség)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság, esetenkénti túlóra vállalása (szombaton)
Előny:
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Fiatalos csapat, kellemes légkör egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés + cafeteria + pótlékok + bónuszok, bejárás támogatása
  • Stabil munkalehetőség valamint szakmai fejlődés
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

ANALITIKUS