Állásajánlat: PROJEKTMÉRNÖK (Autóipar, Bács-Kiskun megye)

Hivatkozási szám: MSTOPROJ-0226

Partnerünk egy spanyol tulajdonban levő TIER1-es autóipari beszállító cég. Csapatukba keresünk új munkatársat

PROJEKTMÉRNÖK (Autóipar, Bács-Kiskun megye)
pozícióba.

Feladatok:
  • Az új termékek vevő felé történő bemintázása a vevői követelményeknek megfelelően
  • Konstrukciós és egyéb műszaki változáson átesett termékek ismételt bevizsgálása, vevő felé történő ismételt bemintázása, vevői jóváhagyás megszerzése
  • Együttműködés a társosztályokkal (Beszerzés, Logisztika, Termelés, Mérnökség), információk összehangolása annak érdekében, hogy a termékek bemintázása határidőre megtörténjen
  • Az elsőmintázásokhoz kapcsolódó Q-dokumentációk (EMPB bemintázási dokumentumok, VDA2 illetve PPAP szerint) naprakészen tartása
  • Elsőmintázásokhoz tartozó mintagyűjtemény és -archívum rendszeres felülvizsgálata
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (preferáltan: gépészmérnök, anyagmérnök, minőségügyi szakmérnök)
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • APQP/ PPAP folyamatok ismerete
  • Project management ismeretek
  • FMEA ismeret
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés (bónuszok, cafeteria, utazási hozzájárulás)
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális vállalatnál
Munkavégzés helye:
  • Bács- Kiskun megye, Helvécia
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!

Hasonló pozícióink

BERUHÁZÁSI PROJEKTMÉRNÖK