Állásajánlat: ÁLTALÁNOS BACK OFFICE MUNKATÁRS (SZERVIZ TÁMOGATÁSI ÉS RECEPCIÓS FELADATOKKAL)

Hivatkozási szám: MSTOBACK-0323

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai és biztonságtechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak.

Számukra keresünk bővülés miatt új kollégát

ÁLTALÁNOS BACK OFFICE MUNKATÁRS
pozícióba.

Feladatok:
  • Adminisztratív támogatás a szerviz területeken (rendelések kezelése, Számlázás, szerződések kezelése, nyilvántartások vezetése)
  • Ügyviteli rendszer (NAVISION) kezelése
  • Általános recepciós feladatok ellátása (iktatás, beérkező telefonhívások fogadása, kezelése, érkező vendégek, ügyfelek fogadása)
  • Irodaszerek beszerzése
  • CRM rendszer használat

A jelentkezés feltételei:
  • Min. középfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban (irodai adminisztráció, kereskedelmi asszisztencia, partnerkapcsolati munkatárs, vagy ügyfélszolgálat) szerzett, legalább 1-2 éves munkatapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz, igényes és hatékony munkavégzés
  • Magabiztos szóbeli kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletű személyiség

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Navision ügyviteli rendszer ismerete
  • CRM rendszer használati tapasztalat
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Piacképes bér + bónusz, cafeteria, utazástámogatás
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Stabil munkáltatói háttér, igényes munkakörnyezet
  • Multinacionális vállalati gondolkodás, kultúra

Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben szimpatikus Ön számára a lehetőség, úgy várjuk jelentkezését honlapunkon keresztül!

Hasonló pozícióink

RECEPCIÓS / JUNIOR OFFICE MANAGER