Állásajánlat: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: BESZMINO-0218

Szívesen dolgoznál egy biztos hátterű multinacionális gyártó vállalat alkalmazásában ?
Rendelkezel legalább 1 éves, minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalattal ?
Foglalkoznál pozíciódban akár még beszerzéssel is pluszban ?
Szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni ?
Célorientáltság, rendszerszemlélet , ezek mind rád jellemzőek ?

Amennyiben magadra ismertél, JELENTKEZZ , hiszen erre a pozícióra pont TÉGED keresünk !

Mit lehet tudni Megbízónkról ?

Ügyfelünk német hátterű gyártócég, 1989 óta vannak jelen Magyarországon, Heves megyében található üzemükkel.

Az itt gyártott termékeket a német anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesítik, kiválóan alkalmazhatóak az autóiparban, a repülőgép gyártásban, a háztartási eszközök gyártásában, az energetikában és a megújuló energiatermelésben is.

2015-ben éles stratégiai váltáson ment keresztül a cég, azóta kifejezetten a megújuló energiák hasznosítására koncentrálnak ipari környezetben.

Bővülő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Milyen követelményeknek kell megfelelned a pozíció betöltéséhez ?

    • Felsőfokú végzettség
    • Min. 1 éves szakmai tapasztalat
    • Minőségügyi szabványismeret
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent...

    • Belső auditori vizsga (ISO 9001, IATF 16949)
    • Aktív, középfokú angol nyelvtudás

Milyen feladatok várnak Rád ?

    • Beszállítói reklamációk kezelése, a beszállítókkal kapcsolatos minőségügyi folyamatok irányítása
    • Részvétel a beszállítói kiválasztási folyamatokban
    • Beszállítói auditok tervezése, lebonyolítása, intézkedések megvalósulásának nyomon követése
    • Beszállítókkal kapcsolatos adatok, mutatószámok összehasonlítása, riportok készítése
    • Beszállítók fejlesztése
    • Bejövő áru ellenőrzési folyamatok fejlesztése és az ellenőrök koordinálása
    • Egyes termékcsoportok vonatkozásában a gyártáshoz szükséges anyagok beszerzése az ajánlatkérési szakasztól a szerződéskötésig
    • Részvétel az új termékek gyártásához szükséges és optimális anyagok meghatározásában és beszerzési forrásuk felkutatásában
    • Készletek és termelési igények folyamatos nyomon követése és ellenőrzése

Milyen juttatások várnak rád a pozícióért cserébe ?

    • Piacképes alapbér + fél évente prémium
    • Hosszútávú, stabil fejlődési lehetőség egy piacvezető cégénél
    • Cafeteria juttatás
    • 13. havi bérezés
    • 100%-os bejárási támogatás
    • Költözés esetén lakhatási támogatás
    • Homeoffice lehetőség
    • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Hasonló pozícióink

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK