Állásajánlat: ERP PROJEKTMENEDZSER

Hivatkozási szám: ERPPROMA-0218

Szívesen részt venne egy, a piacon egyedi ERP rendszer bevezetésében, tervezésében, majd későbbi értékesítésében?

Releváns tapasztalattal rendelkezik saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer bevezetésével kapcsolatban?

Lenne esetleg már konkrét elképzelése is arra vonatkozóan, hogy a KKV szektor mely gyártó cégeit lenne érdemes megkeresni egy új rendszer bevezetésével?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen Önt keressük Partnerünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, amelynek profilja egy erős minőségbiztosítási és termelési fókusszal rendelkező vállalatirányítási rendszer fejlesztése.
Családias csapatukba keresünk most új munkatársat, az alábbi pozíció betöltésére:

ERP PROJEKTMENEDZSER

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Új, egyedi vállalatirányítási rendszer tervezésében és bevezetésében történő részvétel
  • Az elkészült vállalatirányítási rendszer értékesítése
  • A rendszer szakmai szempontból történő részletes bemutatása a potenciális ügyfelek számára
  • Termelésirányítási, vállalatirányítási és termeléstervező rendszerek bevezetése az ügyfeleknél
  • Ügyfelek vállalati folyamatainak megismerése, megértése, dokumentálása
  • Egyedi ügyféligények megértése és közvetítése a fejlesztők felé
  • Ügyfelek folyamatainak átalakítása a hatékonyabb működés érdekében
  • A projekt feladatok és a projekt előrehaladás adminisztrációja

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Felsőfokú végzettség
  • ERP rendszer bevezetésében, tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, szakmai felkészültség, sales attitűd

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?

  • Versenyképes alapbér
  • Céges autó megegyezés szerint
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • Izgalmas és változatos projekt
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület