Állásajánlat: INFORMATIKUS RENDSZERGAZDA / Csongrád megye

Állásajánlat: INFORMATIKUS RENDSZERGAZDA
Hivatkozási szám: RENDSZER-0214

Ügyfelünk, amely több, mint húsz éve piacvezető a minőségi bútorok gyártása terén, az alábbi munkakörökbe várja munkatárs jelentkezését:

Ipar 4.0 rendszer bevezetéséhez

INFORMATIKUS RENDSZERGAZDA

Feladatok:

  • Felhasználók mentorálása
  • Szakszerű kommunikáció a szoftvereket szállító cégekkel
  • A bevezetés informatikai oldalának irányítása

Elvárások:

  • Linux és adatbázis kezelő programok (Firebird, SQL MSSQL, MYSQL) ismerete
  • Alap hálózati (TCP/IP) és Windows ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Stabil, innovatív munkahely, emberközpontú munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
  • A feladatok teljesítése során megismerhetővé válnak a cég különböző üzleti szegmensei ill. cégspecifikus folyamatai (gyártás, logisztika, bizonylatolás, minőségirányítás, stb…), mely az IT szektorban magabiztos szakmai alapokat és továbbfejlődési lehetőséget biztosít

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Makó
  • Kiválasztásban és betanításban Ügyfelünk debreceni IT partnercége is részt vesz
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda

Pozíciószint:

  • Beosztott