Állásajánlat: PÉNZÜGYI VEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOPENZ-0212

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő informatikai cég csapatába keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI VEZETŐ

pozícióra.

Feladatok:
  • Pénzügyi és adminisztrátor csapat (6 fő) operatív munkájának irányítása,
  • A gazdasági szervezet pénzügyi műveleteinek operatív tervezése, irányítása és ellenőrzése,
  • Likviditásmenedzsment tervezése és vezetése
  • Banki forgalom bonyolítása
  • Szerződések pénzügyi felügyelete
  • Részvétel a pénzügyi, adminisztrációs folyamatok hatékonyabb rendszerének kidolgozásában, a meglévő gazdasági folyamatok újragondolásában
  • Időszakos, ill. eseti jellegű vezetői jelentések elkészítése
  • Együttműködés a külsős könyvelővel,
  • A menedzsment támogatása a döntések során

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/gazdasági területen
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat pénzügyi-számviteli területen
  • Min. 2 év versenyszférában szerzett releváns gyakorlat
  • Jogi és gazdasági környezet ismerete
  • Vezetői szemléletmód
  • Képesség több munkafolyamat párhuzamos irányítására és határidő betartására
  • Együttműködő attitűd
  • Magas fokú MS-Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás

Amit kínálunk:
  • Jó hangulatú, magas szakmai színvonalú, nemzetközi csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége, változatos feladatok, elismerés
  • Modern, kényelmes iroda

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített önéletrajzát.