Állásajánlat: TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS / Budapest

Állásajánlat: TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS
Hivatkozási szám: TITKASSZ-0211

Partnerünk olyan különleges jogállású szerv, amely a közigazgatásnak a fogyasztók számára kézzelfogható hasznot jelentő, érdekes jogterületén tevékenykedik, ahol a fiatal munkatársakból álló, összetartó szakmai csapat munkája mérvadó a versenyjogi jogalkalmazással kapcsolatos jogi/közgazdasági kérdésekben.

Megbízónk várja olyan asszisztensi feladatkörben jártas kollégák jelentkezését, akik hosszútávon érdeklődnek a versenyhivatali munka iránt, szeretik a kihívásokat és szeretnének az Ügyfélszolgálati Iroda segítőkész szakmai közösségének részévé válni az alábbi pozícióban:

TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Jelentések készítése
  • Statisztikák összeállítása
  • Ügyregiszterrel kapcsolatos feladatok
  • Postázás
  • Az irodavezető munkájának adminisztratív és asszisztensi támogatása
  • Vezető által adott eseti ügyviteli feladatok

Elvárások:

  • Jogi asszisztensi vagy igazgatás-szervező vagy nemzetközi igazgatási végzettség
  • Legalább 1 év asszisztensi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Word és Excel magabiztos alkalmazása
  • Legalább középfokú "C" típusú angol nyelvvizsga, aktív nyelvtudással
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

Előnyök:

  • 2 évet meghaladó munkatapasztalat titkársági munkakörben
  • Közigazgatási területen vagy ügyvédi irodánál szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó közösség
  • Változatos feladatkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Személyi asszisztens/Titkár/Titkárnő
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens

Pozíciószint:

  • Beosztott