Állásajánlat: LABORATÓRIUMI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOLABO-0210

Megbízónk egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük csapatuk új munkatársát

LABORATÓRIUMI CSOPORTVEZETŐ
pozícióba.

Feladataid lesznek:
  • A belső (üzemi) laboratórium munkájának irányítása a haszonállat-eledel és hobbyállat-eledel gyártó üzemeink által gyártott termékek vizsgálatához
  • Kis létszámú csapat, 5 fő munkájának irányítása
  • Kémiai vizsgálatok és infravörös spektroszkópiás mérések elvégzése
  • Laboratóriumi eszközök, berendezések karbantartása, felügyelete (például NIR készülék)
  • A vizsgálati eredmények rögzítésének és validálásának felügyelete
  • LIMS-software kezelése
  • Mintaküldés és kapcsolattartás belföldi és külföldi (külső) laboratóriumokkal
  • A vevői, beszállítói, tanúsító, hatósági auditok támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (vegyész, biomérnök vagy élelmiszeripari mérnök)
  • Minimum 3 év laboratóriumban szerzett tapasztalat (előnyként értékeljük élelmiszer- vagy takarmányipari termelővállalatnál szerzett tapasztalatot)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (különösen fontos az Excel ismeret)
Előnyök:
  • Vezetői tapasztalat
  • LIMS (Laboratory Information Management System) számítógépes program ismerettel
Amit a cég kínál:
  • Stabil munkalehetőség, valamint szakmai fejlődés
  • Fiatalos csapat, kellemes légkör egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés + Cafeteria, bejárás támogatása (15 Ft/km)
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

ANALITIKUS