Állásajánlat: RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTORAKT-0210

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:
  • Anyagmozgatás targoncával
  • Beérkezett áru átvétele, megfelelő helyre pakolása
  • Kimenő áru mozgatása, rakodása
  • Termelés kiszolgálása
  • Raktári feladatok ellátása
  • Raktározással összefüggő egyszerű adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaterület rendben tartása
  • Elektronikus raktározási rendszer kezelése
  • Műszakvezetőként legfőbb elvárás a fenti feladatok összehangolása és a raktári csapat irányítása
  • SAP rendszer napi szintű használata

Elvárások:
  • Érettségi
  • Érvényes targoncavezetői OKJ bizonyítvány és hatósági vizsga (elektromos, vezetőüléses targonca)
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Rátermettség, rugalmasság
  • 6+2-es munkarend vállalása

Előny:
  • SAP rendszer ismerete
  • Excel, Word, Access magabiztos használata

Amit kínálunk:
  • Megbízható és fejlődő cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt pótlékok
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria.

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor