Állásajánlat: B2B ÉRTÉKESÍTŐ / Budapest

Állásajánlat: B2B ÉRTÉKESÍTŐ
Hivatkozási szám: ERTEKESI-0210

Partnerünk adótanácsadással, oktatással, szakkönyvkiadással és számviteli informatikai fejlesztésekkel foglalkozó, kizárólag magyar tulajdonban álló részvénytársaság. A cég elkötelezte magát egy szervezetfejlesztési és modernizálási folyamat mellett. A folyamat fontos lépéseként megújuló értékesítési osztályuk új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

B2B ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak alapos megismerése
  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • CRM rendszer használata
  • Potenciális ügyfelek aktív keresése
  • Partnerlátogatások, tárgyalások lebonyolítása a kelet-magyarországi régióban, illetve országosan
  • Kampányok tervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Konkurenciaelemzés

Elvárások:

  • Legalább 3 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Jó problémamegoldó készség és önálló munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Adózási és/vagy informatikai ismeretek
  • Saját gépjármű

Juttatások, ajánlat:

  • Havi fix alapbér + jutalék + cafeteria juttatás
  • Utazási költségtérítés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Informatikai értékesítés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő

Pozíciószint:

  • Beosztott