Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ (Pharmacy Business Unit)

Hivatkozási szám: MSTOTERU-0207

Partnerünk több mint 100 országban, több mint 17 ezer munkatárssal a világ egyik vezető nemzetközi márkacikk-forgalmazó vállalata (Nivea, Eucerin, Hansaplast, Labello) A cég magyarországi leányvállalatának patikai divíziója keres:

TERÜLETI KÉPVISELŐ (Pharmacy Business Unit)
pozícióba.

Feladatok:
  • Budapest és környékének kijelölt bőrgyógyászainak látogatása, és szakmai előadások megtartása gyógyszertári partnereik számára
  • A vállalat márkatermékeinek magas színvonalú területi képviselete
  • Szakmai partnereknél (bőrgyógyászok, gyermekorvosok) a márkatermékekkel kapcsolatos szakmai információk átadása, kitűnő szakmai kapcsolatok építése
  • Hosszú távú professzionális márkaépítés
  • Termékismertető képzések és előadások megszervezése és megtartása
  • Közös együttműködés a területén dolgozó gyógyszertár látogató munkatárssal
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (előny a szakirányú végzettség)
  • Legalább 2 év orvoslátogatás és/vagy patikalátogatás során szerzett értékesítési tapasztalat DE pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési gyakorlat
További előnyt jelent:
  • Gyógyszerész vagy gyógyszerész szakasszisztensi végzettség
  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Angol nyelvismeret
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó korlátlan magánhasználattal
  • Kellemes légkör egy remek csapatban
  • Stabil háttérrel rendelkező és dinamikusan növekvő vállalat
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest és vonzáskörzete
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz rá szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!