Állásajánlat: PRESENTER

Hivatkozási szám: PRESENTE-0207

Nem találsz kihívást a munkádban?
Tanulmányaid mellett, hosszabb távon is végezhető, stabil munkahelyet keresel?
Nagyon jól kommunikálsz és szeretsz szerepelni?
Szeretnél egy nem szokványos munkakörben és munkahelyen dolgozni?

Ha igen, akkor nálunk a helyed!

Presenternek,

azaz ONLINE KASZINÓTV JÁTÉKVEZETŐNEK a már meglévő csapatunkba.

A munka maga:
  • Itt nézhetsz bele: https://www.youtube.com/watch?v=rRNIO0ievLI
  • Lényegében nem más, mint élőben Black Jack és Rulett játékot vezetni egy professzionális stúdióban berendezett játéktérben, melyet regisztrált játékosaink számára az online kaszinótévénk felületére streamelünk minden nap, dél és éjfél között
  • Nem igényel előképzettséget, könnyen elsajátítható saját belső tréningünkön (tréning időtartama 1-2 hét, H-P, 08-17 óra között)
Amit tőled kérünk:
  • Minimum középfokú végzettség és alapfokú angol tudás
  • Emberközpontúság, nyitottság, precizitás

Előny, de nem feltétel:

  • Hostess-, animátor-, vagy kaszinóban szerzett tapasztalat
Mit kínálunk cserébe:
  • A tanfolyam sikeres elvégzése után azonnali szerződés
  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Bruttó 330 000 Ft-os kezdőfizetést
  • Megbízható, dinamikusan fejlődő munkahely
  • Menő munkakörnyezet
  • Dinamikus, pozitív szemléletű csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • heti 5 x 6 órás munkaidő (H-V, 12-24 óra között) DE! Figyelünk az igényeidre – a beosztást közösen készítjük!

Munkavégzés helye: Zugló

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!