Állásajánlat: PÉNZÜGYI ÉS KINTLÉVŐSÉG KEZELÉSI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: KINTLEVO-0207

Szeretnél egy stabil hátterű, multinacionális vállalatnál dolgozni a belváros szívében?

Olyan munkahelyet keresel, ahol egy fiatalos, összetartó, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz?

Rendelkezel szakirányú pénzügyi végzettséggel és kintlévőségkezelésben szerzett tapasztalattal?

Emellett angol nyelvtudásod is magabiztos?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen pont Téged keresünk Megbízónk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy külföldi tulajdonban lévő, széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

PÉNZÜGYI ÉS KINTLÉVŐSÉG KEZELÉSI MUNKATÁRS

Milyen feladatok várnak rád?
  • Vállalati ügyfelek telefonos megkeresése a kintlévőségekkel kapcsolatosan
  • Szoros kapcsolattartás a központi credit managementtel, valamint az ügyfélszolgálatos kollégákkal
  • Az ügyfelek tájékoztatása a késedelmes fizetés miatt meghozott döntésekkel kapcsolatban
  • Pénzügyi riportok, piacelemzés és kockázatelemzés készítése
  • A hitelpolitikai irányelvek fejlesztése
  • A jogszabályi változások nyomon követése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Szakirányú, pénzügyi területen szerzett közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 éves, kintlévőségkezelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, erős középfokú angol nyelvtudás (német központtal történő kapcsolattartáshoz elengedhetetlen)
  • Haladó szintű MS Office ismeret
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód és kiváló kommunikációs készség

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Alapbér + bónusz
  • Kiemelkedő Cafeteria juttatás
  • 13. havi bér
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület