Állásajánlat: SENIOR iOS DEVELOPER / Budapest

Állásajánlat: SENIOR iOS DEVELOPER
Hivatkozási szám: MSTIOSDE-0206

Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobilfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon.

Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb.

Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra.

A jelenleg 150 magasan képzett, speciális fejlesztői kompetenciákkal rendelkező kollégájuk elkötelezett az értékteremtés iránt.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk SENIOR iOS DEVELOPER, munkatársat, akinek kiemelt feladata a Junior kollégák mentorálása, munkájuk koordinálása.

Feladatok:

  • Elkészíti a terv- és megvalósítási dokumentumokat,
  • Karbantartható forráskódokat fejleszt,
  • Felméri és ütemezi a feladataihoz kapcsolódó munkamennyiséget,
  • Folyamatosan fejleszti és megosztja szaktudását,
  • Együttműködik a belső szakmai, szakértői csapattal.

Elvárások:

  • Mérnök informatikus Bsc végzettség,
  • 3-4 év iOS fejlesztői szakmai tapasztalat,
  • Swift alapos ismerete,
  • Magabiztos Git flow ismeret,
  • Tapasztalat különböző web szolgáltatásokkal pl.: REST, JSON stb.,
  • Cocoapods vagy Carthage ismerete,
  • Viper ismerete,
  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Mérnök informatikus Msc végzettség,
  • Objective-C alapos ismerete,
  • Fastlane ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Modern, fiatalos és innovatív környezet,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, szakmai képzések,
  • Flexibilis munkarend,
  • Scrum várja az új munkatársakat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben szimpatikus a lehetőség és magának érzi a feladatköröket, úgy várjuk frissített magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Android / iOS / Windows Phone fejlesztő
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Pozíciószint:

  • Beosztott