Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ (ZALAEGERSZEG ÉS VONZÁSKÖRZETE) / Zala megye

Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ (ZALAEGERSZEG ÉS VONZÁSKÖRZETE)
Hivatkozási szám: MSTMUSZA-0206

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani?
Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország egyik villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársat ZALAEGERSZEG ÉS VONZÁSKÖRZETÉBE.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatásában, megnyerésében, szerződések előkészítésében,
  • Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatásában,
  • Árajánlatok készítésében,
  • Szakmai segítségnyújtásban - szükség esetén gyártók, termékfelelősök bevonásával,
  • Futó projektek nyomon követésében, kezelésében, problémamegoldásban,
  • Együttműködési szerződések megkötésében,
  • Bolti értékesítésben,
  • Értékesítési célok elérésében, telephely támogatásban

Elvárások:

  • Minimum középfokú MŰSZAKI végzettséggel rendelkezel,
  • Van villamossági anyag-értékesítési VAGY műszaki termékek értékesítési területen minimum 2 év szakmai tapasztalatod,
  • Ismered a villamossági anyagokat,
  • Megbízható vagy és pontos a munkavégzésed,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és van vezetési rutinod,
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel,
  • Kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged,
  • Jó a megjelenésed.

Előnyök:

  • Már van szakmai vevőköröd.

Juttatások, ajánlat:

  • Dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz biztos vállalati háttérrel,
  • Hosszú távú munkahelyet,
  • Versenyképes fizetést és juttatási rendszert,
  • A munkához szükséges céges autót, laptopot és telefont,
  • Határozatlan idejű munkaszerződést.

Munkavégzés helye:

  • Zala megye

Egyéb információk:

  • Munkaidő: 8 órás munkaidő ( HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS ! )
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ENERGIA IPAR: Villamosmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott