Állásajánlat: VEZETŐ-ELLÁTÁSI LÁNC, KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI TERÜLETRE

Hivatkozási szám: ELLATASI-0205

Ágazatában piacvezető kereskedelmi vállalat keres dinamikusan fejlődő fiatalos csapatába új vezető munkatársat az alábbi pozícióba:

Vezető – Ellátási lánc, Készletgazdálkodási területre

Leendő munkatárs feladatai:
  • A készletgazdálkodási és termékadatbázis kezelő csapat közvetlen irányítása, motiválása (18-20 fő)
  • Az igényekhez szükséges készlet elérhetőség mennyiségi és minőségi fenntartásának koordinálása
  • A rendelési folyamatok fejlesztése az üzletmenethez igazítva
  • Ütemezett cikk adatbázis naprakészen tartása: új cikkek felvétele, megtalálhatóság, illetve forgalmazási engedélyek biztosítása
  • Együttműködés a társosztályokkal, kiemelten a logisztika kapcsolódó részlegeivel

Az ideális jelölt rendelkezik:
  • Legalább 5 éves készletgazdálkodási, beszerzési, vagy ellátási lánc területen szerzett vezetői tapasztalattal
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel
  • Magas szintű Excel ismerettel
  • Minimum középszintű szintű angol nyelvtudással
  • Jó kommunikációs készséggel, határozottsággal
Amit kínálnak:
  • Céges autó és versenyképes juttatási csomag
  • Könnyen megközelíthető központi iroda, innovatív környezet
  • Kihívások és önálló döntések
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres, piacvezető nagyvállalatnál
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.