Állásajánlat: MŰSZAKI RAJZOLÓ (PÁLYAKEZDŐ MŰSZAKI VÉGZETTSÉGŰ JELÖLTEK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Hivatkozási szám: MSTOMUSZ-0205

Megbízónk egy német tulajdonban lévő, nagy múltú vállalat, akik az iparág vezetői. Világszerte 33 országban vannak jelen, tűzálló berendezések tervezésével és gyártásával foglalkoznak. Minden tűzálló terméket és tartozékot lefednek, függetlenül a munka vagy az ipar méretétől.

Hozzájuk keresünk most a mérnökségi csapatukba
MŰSZAKI RAJZOLÓ
kollégát.

 PÁLYAKEZDŐ MŰSZAKI VÉGZETTSÉGŰ JELÖLTEK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Műszaki rajzok készítése, tervezése autoCAD szoftver segítségével
  • Mennyiségi kalkulációk elkészítése
  • Egyéb a tervdokumentációhoz tartozó dokumentumok elkészítése (hőátmenet számítások, hőtágulás számítások,stb.)
  • Részvétel az árajánlatok összeállításában
  • A későbbiek folyamán saját projektek irányítása

Elvárások:
  • Műszaki, középfokú végzettség (ideálisan építő-, gépésztechnikus)
  • AutoCAD ismeret
  • Alapszintű angol nyelvtudás- elsősorban írásban, dokumentáció értés szintjén
  • MS Office ismeretek
  • Csapatjátékos attitűd

Előny:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajz készítésében, tervezésben szerzett tapasztalat
  • Creo ismeret

Amit kínálnak:
  • Stabil vállalat, családias, jó hangulatú csapattal
  • Alapbérezés mellett összetett juttatási csomag (cafeteria, bónusz, utazástámogatás)
  • Szakmai fejlődési lehetőség- lehetőség cégen belüli külföldi munkavégzésre
  • Angol nyelvképzés támogatása
  • Szakirányú tanulmányok támogatása
  • Csapatépítő programok, kirándulások és vacsorák

Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület- könnyedén megközelíthetőek, 3-as metró vonalán vannak

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített magyar nyelvű önéletrajzzal jelentkezzen!