Állásajánlat: TANÁCSADÓ (BÉRSZÁMFEJTÉSI SZOFTVEREKHEZ)

Hivatkozási szám: MSTOBERS-0203

TANÁCSADÓ
álláslehetőség
bérszámfejtési szoftverekhez.

Ha hosszútávra tervezel, változatos munkára vágysz, és egy jó kedélyű, fiatalos csapatban szeretnél dolgozni, akkor csatlakozz partnerünk vállalatirányítási rendszereket készítő és forgalmazó csapatához!

Főbb feladatok – amire megtanítanak:
  • Bérszámfejtési szoftver szakmai bemutatása érdeklődők részére akár távbemutatóval, akár személyesen
  • Bérszámfejtési szoftver felhasználói szintű oktatása ügyfeleink számára
  • Programhasználati tanácsadás ügyfeleink részére
  • Törvényváltozások figyelése
  • Új, fejlesztett programverziók szakmai ellenőrzése
  • Egyéb, a fentiekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Elvárások:
  • Minimum 1 év gyakorlat a bérszámfejtés területén
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Vágy az új ismeretek elsajátítására, tanulásra
  • Számítógépes alap felhasználói szintű tudás

Előny:
  • TB elszámolási ismeretek
  • Jogosítvány

Amit kínálnak:
  • Biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör
  • Megbecsülés mind a vezetők, mind a munkavállalók részéről
  • Céges notebook
  • Stabil, teljesen bejelentett fizetés
  • Jó hangulat

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XVI. kerület, Örs vezér tere közelében

Amennyiben szimpatikus számodra a lehetőség, és úgy érzed korábbi tapasztalataid alapján megfelelsz az elvárásoknak, úgy várjuk jelentkezésedet önéletrajzod elküldésével honlapunkon keresztül!

Hasonló pozícióink

ERP PROJEKTMENEDZSER