Állásajánlat: VILLAMOS KARBANTARTÓ

Hivatkozási szám: VILLAMOS-0203

Partnerünk egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítanak szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatukba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:
Villamos karbantartó

Főbb feladatok:
  • A termelő berendezések elektromos hibáinak elhárítása és karbantartási terv szerinti javítása
  • Hibák dokumentálásában való részvétel.
  • A nem tervezett gépállások azonnali javítása, gépproblémák megszüntetése.
  • A tervezett karbantartás során az inspekciók elvégzése és a feltárt hibák javítása.
  • A felújítási, átépítési projektekben és a javításokban való aktív részvétel.
  • A Nem Tervezett, Tervezett és Projekt Karbantartás (Javítás) adatinak dokumentálása.
  • A gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése a termelésben és hibaazonosítás.
  • TPM workshopokon való aktív részvétel és TPM hibák javítása.
  • Korszerűsítő átalakítások szem előtt tartása, újítások bevezetése.
  • Segítségnyújtás a karbantartó mérnököknek a karbantartási terv összeállításában, pótalkatrészek és karbantartó anyagok megrendelésében.
Elvárásaink
  • Középfokú szakirányú végzettség (Villanyszerelő/ elektronikai, automatikai, rádiótechnikai műszerész/automatizálási technikus/ erősáramú berendezés szerelő)
  • Digitális áramkörök ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kiváló analizáló készség, elemző gondolkodásmód
  • Kihívást jelentő feladatok keresése
Előnyt jelent
  • Multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat
  • Siemens vezérlőrendszerek ismerete
  • PLC programozási alapismeretek
  • Villamos hajtások és villamos gépek általános ismerete
  • Útadók, szenzorok ismerete
  • Német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • Többféle béren kívüli juttatás
  • Szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.